"... pro váš naplněný intimní život."  

VALENTÝNSKÉ MINIMUM, aneb jakými dárky překvapit svoji partnerku/ svého partnera na Valentýna

SVATÝ VALENTÝN – svátek opěvovaný i zatracovaný. Patří zamilovaným a s trochou nadsázky by se dalo říci, že se svou povahou zamlouvá více ženám než mužům. Jsou to spíše ženy, kdo před Valentýnem brázdí obchody a pokukují v nich po drobnostech, činčají obydlí, nakupují dárečky a píší milostné dopisy. Muži nejspíš nemají čas Valentýna řešit. Pak je tu ovšem ještě početná skupina jedinců napříč gendery i populací, která zastává názor, že sv. Valentýn je nesmysl a není přece třeba si plánovaně vytyčovat večer, kdy „budeme spolu, budeme na sebe hodní a budeme se chovat smyslně, případně skončíme spolu v posteli, protože se to očekává“.

Pokud se už jen při pouhé zmínce jména sv. Valentýna naježíte, ale vaše partnerka trvá na oslavě, nemusíte obracet oči v sloup, využijte tento večer jako šanci, kdy si můžete náležitě okořenit váš společný intimní život. Nadělte svému protějšku dárek, ze kterého budete mít radost oba :). Zde vám nabízím několik žhavých a méně otřelých tipů:

Pro NI:

1) vibrační vajíčko s ovládáním na dálku

Chcete zažít s partnerkou smyslné intimní dobrodružství, o kterém víte jenom vy dva? S vibračním vajíčkem si můžete dosytosti vyhrát, když jste spolu sami doma, ale ještě více vás to nejspíš nadchne na veřejnosti. Tajně ji může te vzrušovat, aniž by si toho kdo všiml. Pomalu zvyšujete vibrace a partnerčino vzrušení úměrně stoupá. Vydrží nedat najevo blížící se extázi?

2) pouta

Mohou být smyslně obalená plyšem, klasická policejní nebo v podobě pásů na suchý zip. Nejedna žena tajně sní o tom, že se jí násilím zmocní její milovaný partner a ona se bude muset oddat rozkoši v jeho režii. Můžete si pořídit celou sadu BDSM hraček, ale není to nutností. Stačí dobrá pouta a obyčejný šátek (nejlépe černý) pevně zavázaný přes oči a můžete scenář vašich postelových hrátek rozehrát docela jinak, než jste zvyklí ;).

3) vibrační kroužek na prst

I když nejste houslovým virtuosem, můžete si vyzkoušet hru svých prstů na těle vaší partnerky a proměnit tak její tělo v hudební nástroj, který zvučně rozezníte. Možná objevíte spoustu nových erotogenních zón, o kterých jste dosud neměli ani tušení, přestože spolu žijete roky. Malá jednoduchá hračka, která udělá velkou službu.

A pokud jste, milý muži, opravdu zaneprázdněn a na shánění vyjímečného intimního překvapení vám nezbyl vůbec žádný čas, sáhněte po osvědčené klasice – masážní olej nebo masážní svíčka smyslné nevšední vůně a vaše ruce spontánně klouzající po těle vaší partnerky v teple a při svíčkách vám určitě získají body navíc :).

Pro NĚJ:

1) masturbátor 3D Tenga

Pořiďte svému partnerovi 3D masturbátor Tenga…Na první pohled tato hračka vypadá jako designová dekorace uložená v decentní průhledné krabičce a ani náhodou nebudí zdání, že by měla něco společného s erotikou. Především jde ale o pomůcku pro mužské ááách. Že budete žárlit? Naopak, zkuste změnit úhel pohledu, „převzít celou věc do svých rukou“ a sama se ujmout vlády nad hračkou a tak trochu i nad partnerem ;). Ne partner, ale Vy sama můžete určit a měnit tempo partnerova dráždění, tlak či dokonce podtlak. Na výběr je z pěti druhů masturbátorů, které se liší strukturou povrchu v tubě – každý dráždí trochu jinak, ale všechny intenzivně :).

2) erotický šperk – kroužek na penis

„Šperk králů“ – tak je nazýván koužek na penis Le Cock Ring od značky Esculpta. Výběr erotických šperků pro muže je stále velmi omezený. O to více na trhu vyniká kaučukový kroužek na penis ozdobený na obou koncích stříbrnými hlavami lvů. Jeho velikost je nastavitelná. Vypadá jako šperk pro opravdového boha. Dejte mu ho jako dárek a bude tak mít i on pro vás vaše společné malé intimní tajemství.

3) vibrační anální kolík Rimming B-vibe

Nový a tak trochu revoluční anální kolík – ve špičce má umístěn motorek a mezi základnou a kolíkem pět řad rotujících kuliček. Přesně tam, kde se kolem zadečku nachází nejcitlivější místo nervových zakončení. Je na manuální, ale i na dálkové ovládání (můžete tak partnerovi vrátit zlobení s vibračním vajíčkem 😉 ). Má neuvěřitelných šest režimů vibrací a pět režimů rotace, které můžete libovolně kombinovat až do úplné extáze.

Doufám, že vám můj mini-výběr posloužil k inspiraci a vnesl do vaší ložnice nové objevy i více radosti ze společných intimních chvilek.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.